KDO JE KDO » Lidé » Vladimíra Ondráková

Vladimíra Ondráková

14.4.2014, Lidé, HVP

Vladimíra Ondráková

Vladimíra Ondráková vystudovala Vysokou školu Báňskou v Ostravě. Během svého působení v pojišťovnictví získala bohaté zkušenosti především na obchodních pozicích spolu a odborné znalosti z oblasti pojistné analytiky a produktového managementu. Více než 17 let pracuje pro Hasičskou vzájemnou pojišťovnu.

Ve společnosti začínala jako vedoucí oddělení pojištění občanů. Poté pokračovala na pozicích odborný analytik specialista a ředitelka neživotního pojištění. Od roku 2006 byla ředitelkou pobočky Praha, a od roku 2011 působí jako obchodní ředitelka pojišťovny.  V únoru 2014 byla zvolena novou předsedkyní  představenstva.

Zdroj: HVP

Facebook Twitter

Související články

30.04.2014Vladimíra Ondráková je novou předsedkyní představenstva HVP

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.