KDO JE KDO » Lidé » Viktor Kořínek

Viktor Kořínek

1.12.2014, Lidé

Viktor Kořínek

Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor Dřevařské inženýrství. Čtyři roky působil v redakci univerzitních novin www.izun.eu. První dva roky jako redaktor, fotoreportér a organizátor, od roku 2011 do 2013 jako šéfredaktor.

Po ročním pracovním pobytu v zahraničí nastoupil jako acconunt executive do PR agentury Big Bang Media a od prosince 2014 působí jako obchodní manažer a šéfredaktor portálu oPojištění.cz

Ve volném čase se věnuje dálkovému běhu, hře na kytaru a tančení swingu.

Facebook Twitter

Související články

02.01.2015Pojistný matematik je v USA 4. nejlepší povolání. Jak si stojí ostatní?
22.12.2014Nový rok s novým šéfredaktorem
16.12.2014Nositelná elektronika v pojišťovnictví. Jsme na prahu revoluce?

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.