KDO JE KDO » Lidé » Tomáš Vysoudil

Tomáš Vysoudil

23.8.2014, Lidé, Allianz

Tomáš Vysoudil

Tomáš Vysoudil se stal obchodním ředitelem České pojišťovny. Před tím působil jako odborník na řízení a rozvoj distribučních sítí a v Allianz pojišťovně jako obchodní ředitel. Je absolventem Univerzity J. A. Komenského a před příchodem do Allianz pojišťovny pracoval 16 let ve skupině České pojišťovny.

Tomáš Vysoudil nastoupil 1. července na pozici obchodního ředitele Allianz pojišťovny. Od 31. ledna 2012 byl jmenován členem představenstva Allianz pojišťovny s odpovědností za obchod a od 1. srpna 2013 byl jmenován členem představenstva Allianz penzijní společnosti.

V březnu 2015 z pojišťovny Allianz odešel a nastoupil do České pojišťovny.

Allianz

Zdroj: Allianz

Facebook Twitter

Související články

07.08.2013Tomáš Vysoudil členem představenstva Allianz penzijní společnosti
07.02.2012Tomáš Vysoudil se stal členem představenstva Allianz pojišťovny
28.06.2011Obchodním ředitelem Allianz pojišťovny se stal Tomáš Vysoudil

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.