KDO JE KDO » Lidé » Tomáš Nidetzký

Tomáš Nidetzký

13.10.2015, Lidé, oPojištění.cz

Tomáš Nidetzký

Generální ředitel obchodu Pojišťovny NN pro ČR.

 

 

 

Absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu informatiky a statistiky, obor aplikovaná statistika a dále obor mezinárodních financí. V letech 1996 – 1998 absolvoval postgraduální studium na Oklahoma City University v USA.

Po ukončení studia na VŠE pracoval ve Středisku cenných papírů v informačním oddělení. V letech 1995 – 1997 pracoval v Komerční bance, a.s. jako asistent vrchního ředitele finančního úseku. V roce 1997 nastoupil do České spořitelny, a.s. kde do roku 1999 pracoval jako ředitel úseku strategického plánování a řízení finanční skupiny. V letech 1997 – 1999 byl také členem dozorčí rady Stavební spořitelny České spořitelny, a.s. V roce 1999 přijal nabídku na vedení Penzijního fondu České spořitelny, a.s. v pozici předsedy představenstva a generálního ředitele.

V listopadu roku 2000 byl jmenován předsedou představenstva a generálním ředitelem Pojišťovny České spořitelny, a.s. kde pracoval do konce roku 2002. V roce 2003 přijal nabídku holandské finanční skupiny ING, kde zastával pozici člena výkonné rady a generálního ředitele pro retailové finanční služby v České a Slovenské republice. V roce 2004 přestoupil zpět do finanční skupiny České spořitelny, kde pracoval do roku 2010 na pozici místopředsedy představenstva a 1. náměstka generálního ředitele Stavební spořitelny České spořitelny, a.s. Od roku 2011 do 2013 pracoval jako ředitel odboru interní distribuce v ČSOB Pojišťovně. V dubnu 2013 se vrátil zpět do skupiny NN (dříve ING) na pozici generálního ředitele obchodu pro Českou republiku.  

LinkedIn profil

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.