KDO JE KDO » Lidé » Tomáš Kadlec

Tomáš Kadlec

1.3.2013, Lidé, BNP Paribas Cardif

Tomáš Kadlec

Tomáš Kadlec, generální ředitel  BNP Paribas Cardif,  je strategickým řízením společnosti pověřen od února 2013. Ve funkci nahradil Zdeňka Jaroše, který se ve struktuře BNP Paribas Cardif posouvá na pozici Regionálního ředitele pro Českou republiku, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko a Chorvatsko. 

Tomáš Kadlec, absolvent Matematicko-fyzikální fakulty UK a doktorského studia na CERGEEI, pracoval přes 7 let v poradenské firmě McKinsey & Company, kde se v roli projektového manažera specializoval na strategii, obchod a marketing ve finančních institucích a FMCG. Před svým nástupem do BNP Paribas Cardif řídil projektovou kancelář programu Turnaround ve společnosti Mecom. Působil také v Direct Pojišťovně, kde byl v pozici Business Development Directora zodpovědný za analýzu potenciálních akvizic a otevírání nových obchodních kanálů.

Tomáš Kadlec je ženatý, hovoří plynně anglicky a dorozumí se také rusky. Je aktivní sportovec, k jeho zájmům patří především lyžování, kiteboarding, horská kola, squash, ale také cestování a fotografování.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna

LinkedIn profil

Zdroj: BNP Paribas Cardif

Facebook Twitter


Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.