KDO JE KDO » Lidé » Stéphane Corbet

Stéphane Corbet

23.7.2010, Lidé, Komerční pojišťovna, a.s.

Stéphane Corbet
Stéphane Corbet, vystudoval univerzitu v Paříži, obor statistiku a v roce 1994 se stal členem institutu francouzských aktuárů.

Praxi zahájil v roce 1993 v belgické pojišťovně AXA. Poté jako aktuár nastoupil v Paříži do skupiny Allianz. V roce 2000 se začal věnovat kolektivnímu a důchodovému pojištění. V březnu roku 2000 nastoupil do pařížské pojišťovny Sociéte Générale Group, kde byl jako aktuár zodpovědný za spolupráci s externími partnery a firmami.

Stéphane Corbet je generálním  ředitelem  Komerční pojišťovny, která je součástí Sociéte Generale Group. Ve společnosti působí od roku roku 2002.

Členem představenstva Komerční pojišťovny je od 1. září 2003, s odpovědností za marketing a komerční aktivity včetně záležitostí, týkajících se pojistných matematiků (aktuárů) a  odpovědnosti za vývoj produktů, za vztahy s externími partnery i zajistiteli a za výcvik obchodníků s pojistnými produkty. Předsedou představenstva byl zvolen s účinností od 29. září 2011.

Mezi jeho koníčky patří sledování filmů, fotografování, rád hraje golf a tenis.

Komerční pojišťovna

rozhovor

LinkedIn profil

Zdroj: Komerční pojišťovna, a.s.

Facebook Twitter

Související články

03.10.2014Komerční pojišťovna: Jednou z priorit je rozvoj spolupráce s externími partnery
09.06.2010Komerční pojišťovna: druhá nejvýznamnější pojišťovna na trhu ŽP
18.08.2010Komerční pojišťovna potvrdila pozici druhé nejvýznamnější životní pojišťovny
11.11.2010Komerční pojišťovna rostla za první tři čtvrtletí roku 2010 výrazně rychleji než celý český trh
22.02.2011Komerční pojišťovna po celý rok 2010 držela druhou pozici na trhu životního pojištění
26.07.2010Komerční pojišťovna: Začneme prodávat prostřednictvím makléřů

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.