KDO JE KDO » Lidé » Sonia Slavtcheva

Sonia Slavtcheva

1.11.2014, Lidé

Sonia Slavtcheva

Sonia Slavtcheva vystudovala sofijskou Universitu národní a světové ekonomiky a MBA na University of Pittsburgh. Do Allianz přišla ze skupiny PPF, konkrétně z pozice finanční ředitelky společnosti Home Credit. Předtím získávala zkušenosti v GE Money, kde se vypracovala z pozice controller české pobočky GE Capital až na finanční ředitelku GE Real Estate pro region střední a východní Evropy.

Ve volném čase se věnuje cestování.

LinkedIn profil

Facebook Twitter

Související články

06.01.2015Allianz pojišťovna vykročila do nového roku s novými šéfy IT a životního pojištění
06.01.2015Pojišťovna Allianz vykročila do nového roku s novým šéfem IT, stal se jím Jiří Zahálka
06.01.2015Novým ředitelem pro životní pojištění se v Allianz stal Martin Podávka
23.12.2014Týdenní pojištění za pár set korun může na horách ušetřit i miliony

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.