KDO JE KDO » Lidé » Pavel Vaněk

Pavel Vaněk

1.7.2013, Lidé, Wüstenrot

Pavel Vaněk

Pavel Vaněk se narodil v Jihlavě, kde také vystudoval gymnázium a odborné vzdělání si doplnil na dvouleté stavebnické nástavbě. Dva roky studoval ekonomické vědy na univerzitě ve Vídni. Roky 1986-1988 strávil ve stavebnictví a další léta už spojil s pojišťovnictvím. Před nástupem do Wüstenrotu strávil 16 let ve společnostech, které jsou dnes součástí pojišťovny Uniqa. Toto období vyvrcholilo v letech 1998-2007, kdy byl členem představenstva a obchodním ředitelem české části Českorakouské pojišťovny, později přejmenované na Uniqa pojišťovna. Od roku 2008 je generálním ředitelem Wüstenrotu, v roce 2009 byl zvolen předsedou představenstev všech čtyř společností ve skupině Wüstenrot v ČR.

Wüstenrot

LinkedIn profil

Zdroj: Wüstenrot

Facebook Twitter

Související články

23.05.2013Pojišťovna roku 2012: Vítězi jsou Kooperativa, Pojišťovna ČS a ERV
17.01.2013Wüstenrot: Povinné sjednocení sazeb zvýhodnilo životní pojištění pro muže
19.05.2013Wüstenrot ProCesty zaznamenalo meziroční nárůst 25 %
08.06.2012Wüstenrot ovládl kategorii stavebního spoření soutěže Zlatá koruna

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.