KDO JE KDO » Lidé » Petr Kohoutek

Petr Kohoutek

1.6.2013, Lidé, Pojišťovna České spořitelny

Petr Kohoutek

Petr Kohoutek ředitel úseku pojištění, Pojišťovna České spořitelny.


Petr Kohoutek vystudoval ČVUT v Praze, po studiu pracoval ve strojírenství. V pojišťovnictví začínal před 14 lety jako referent marketingu. Dnes zastává post ředitele úseku pojištění, má na starosti vznik, kontrolu a správu pojištění a oddělení likvidace. Je ženatý a má dvě děti. Volný čas tráví nejraději v přírodě, lyžuje, věnuje se turistice a potápění. 

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Facebook Twitter

Související články

06.05.2013Infarkt myokardu? Nejohroženější jsou řidiči
10.07.2013Rakovinou prsu trpí ženy nejčastěji na Karvinsku
23.05.2013Pojišťovna roku 2012: Vítězi jsou Kooperativa, Pojišťovna ČS a ERV

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.