KDO JE KDO » Lidé » Michal Kaněra

Michal Kaněra

16.12.2013, Lidé, ČSOB pojišťovna, a.s.

Michal Kaněra

Ředitel divize neživotního pojištění ČSOB Pojišťovny

Ing. Michal Kaněra Vystudoval ČVUT Praha, fakultu elektrotechnickou, zaměření ekonomika a management. Svoji kariéru v oblasti pojišťovnictví začal v České Pojišťovně na pozici senior underwritera pro podnikatelská rizika. 
Dále působil ve společnosti Sedgwick a.s. na pozici obchodního ředitele a člena představenstva a následně jako generální ředitel ve společnostech Gerling.
Od roku 2003 zastává funkci ředitele divize neživotního pojištění. V průběhu působení v ČSOB Pojišťovně byl jmenován členem představenstva a později místopředsedou představenstva ČSOB Pojišťovny, a.s., člena holdingu ČSOB. 

ČSOB Pojišťovna

Zdroj: ČSOB pojišťovna, a.s.

Facebook Twitter

Související články

20.07.2011Michal Kaněra zvolen místopředsedou představenstva ČSOB Pojišťovny
31.05.2011ČSOB Pojišťovna zcela mění určování cen povinného ručení

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.