KDO JE KDO » Lidé » Michal Veselý

Michal Veselý

30.6.2013, Lidé, KUPEG úvěrová pojišťovna

Michal Veselý

Pan Ing. Michal Veselý je již více než 12 let svou profesní kariérou spjat s úvěrovým pojištěním. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti likvidace pojistných událostí, vymáhání pohledávek, upisování rizik a zejména finančního a procesního řízení úvěrové pojišťovny. 
Do roku 2010 působil v pozici finančního ředitele společnosti Euler Hermes Čescob, úvěrová pojišťovna, a.s. V roce 2010 přijal nabídku KUPEG, úvěrové pojišťovny, a.s. a zpočátku zastával funkci člena představenstva a finančního ředitele. Posléze byl zvolen předsedou představenstva a stal se taktéž generálním ředitelem KUPEG úvěrová pojišťovna, a.s. V těchto funkcích působí dodnes. 
Pan Ing. Michal Veselý absolvoval vysokou školu ekonomickou v Praze a studium na INSEAD ve Fontainebleau.

Kupeg

LinkedIn profil

Zdroj: KUPEG úvěrová pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

08.06.2009KUPEG: V Praze vzniká centrála úvěrového pojištění
06.11.2009Poptávka po úvěrovém pojištění vzrostla o 200 %

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.