KDO JE KDO » Lidé » Michal Řezníček

Michal Řezníček

5.1.2015, Lidé

Michal Řezníček
Michal Řezníček, obchodní ředitel, VIGO Investments, a.s.

Působí v obchodní sféře a pojišťovnictví třináctým rokem.

V roce 2003 začínal jako Regionální obchodní manažer v Penzijním fondu České pojišťovny, a.s., odkud po třech letech přešel do České pojišťovny, a.s. Zde působil jako Regionální obchodní ředitel pro externí a později i interní sítě. Následně v České pojišťovně vedl po dobu pěti let Úsek podpory makléřům v pozici Vrchního ředitele. Aktuálně působí prvním rokem jako Obchodní ředitel ve společnosti VIGO Investments, a.s.

Vystudoval VOŠ v Olomouci a MBA na University of Pittsburgh prostřednictvím US Business School Prague.

Volný čas věnuje především rodině, rád běhá a hraje golf.

Facebook Twitter

Související články

24.06.2013Řezníček: Specializovaný tým pro podporu makléřů  funguje na jedničku
02.02.2012Hitparáda osobností 2011
01.07.2010Michal Řezníček povede v ČP makléřské obchody
04.04.2011Makléři hledají konkurenceschopný rozsah pojištění, cenu a kvalitní servis

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.