KDO JE KDO » Lidé » Martin Žáček

Martin Žáček

27.11.2013, Lidé, UNIQA pojišťovna a.s.

Martin Žáček

Martin Žáček

Ing. Martin Žáček, CSc. (48) pracoval po studiu fyziky na ČVUT v oblasti biomechanického výzkumu, mimo jiné na univerzitách v Aachenu a v Liverpoolu. Po přestupu do pojišťovnictví v roce 1994 začínal nejprve v controllingu UNIQA pojišťovny, ale už po roce se stal členem představenstva a po dalších dvou letech místopředsedou představenstva UNIQA s odpovědností za ekonomický a později i pojistně-technický úsek (CFO a CITO). Od léta 2008 zastává nejvyšší řídící funkci v UNIQA pojišťovně – předsedu představenstva a generálního ředitele. Současně je členem prezídia České asociace pojišťoven a členem správní rady České kanceláře pojistitelů. Martin Žáček žije v Praze, je ženatý a má dvě dcery.

UNIQA

rozhovor

LinkedIn profil

Zdroj: UNIQA pojišťovna a.s.

Facebook Twitter

Související články

22.09.2014Martin Žáček: Regulace ano, ale…
27.11.2013Martin Žáček povede vedle české i slovenskou UNIQA
11.01.2013Pojišťovnictví v roce 2013: UNIQA
06.12.2012Žáček: Povinné ručení i havarijní pojištění balancuje na hranici rentability
14.11.2012Martin Žáček zvolen Pojišťovákem roku 2012
22.04.2011Žáček: Zajistitelé zřejmě budou tlačit na růst cen
10.06.2008Marka Venutu v pojišťovně UNIQA vystřídá Martin Žáček

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.