KDO JE KDO » Lidé » Martin Vogl

Martin Vogl

3.12.2014, Lidé

Martin Vogl
Generální ředitel finanční skupiny AXA v ČR a SR 

Do funkce generálního ředitele skupiny Axa v Česku a na Slovensku nastoupil Martin Vogl v červenci 2011.

Do České republiky přišel z Kolína nad Rýnem, kde tři a půl roku vedl německou pobočku Axa Bank. V Axe pracuje od roku 2001, mimo jiné vedl i sekci privátního bankovnictví Axa Private Wealth Management.

Ekonomiku zaměřenou na banky a finanční služby studoval na Berufsakademie Heidenheim a v MBA programu Temple University Philadelphia.

V Praze žije s manželkou a dvěma dětmi.

LinkedIn profil

Facebook Twitter

Související články

20.01.2015AXA nastartovala rok 2015 novinkami v organizační struktuře a představenstvu
12.01.2015AXA se stala partnerem divize Google na projektu unikátní hry Ingress
05.01.2015AXA Penzijní společnost slučuje smíšený a nově vzniklý vyvážený účastnický fond
11.12.2014AXA pomáhá obcím, které řeší problémy s překračováním povolené rychlosti

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.