KDO JE KDO » Lidé » Marek Orawski

Marek Orawski

19.4.2016, Lidé, oPojištění

Marek Orawski

Ing. Marek Orawski, M.B.A. je CEO a předseda představenstva v První klubové pojišťovny a.s.

 

Marek Orawski se narodil 20. 6. 1970 v Českém Těšíně a v současné době žije v Praze. Vystudoval SPŠ Rychnov nad Kněžnou obor ekonomika, ceny a odhady motorových vozidel. Následně vystudoval Vysokou školy Báňskou, se zaměřením na elektroenergetiku. Titul M.B.A. získal na Liverpool John Mores University v Anglii.

V letech 1990 - 2010 působil jako likvidátor pojistných událostí, od r. 1994 dělal odborný dohled a metodické vedení likvidátorů, od r. 1998 zastával pozici pojistně-technický ředitel regionu Severní Morava. V roce 2004 se stal vrchním ředitelem likvidace pojistných událostí s odpovědností za strategii, rozvoj a řízení. V letech 2006 - 2010 byl zaměstnanci zvoleným členem dozorčí rady. Ke konkurenční pojišťovně Kooperativa přešel v roce 2012 a stal se poradcem člena představenstva se zaměřením na likvidaci pojistných událostí. V roce 2014 odchází a zakládá vlastní společnost na likvidace G6 consulting s.r.o. zaměřené na konzultace. 

2015 zakládá projekt peer to peer První Klubové pojišťovny.

LinkedIn profil

Zdroj: oPojištění

Facebook Twitter

Související články

22.03.2016PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna spouští ostrý provoz, na český trh s ní přichází peer-to-peer pojištění
03.11.2015PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna zahajuje pilotní provoz
24.07.2015PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna a.s. má licenci a víme, kdo za ní stojí.

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.