KDO JE KDO » Lidé » Marek Hrubý

Marek Hrubý

2.9.2013, Lidé, Agra pojišťovna

Marek Hrubý

Ing. Marek Hrubý pochází z rodiny se silnými agrárními kořeny a kontakt se zemědělstvím proto navázal již od svého mládí. Po absolvování gymnázia zamířil na Provozně ekonomickou fakultu ČZU v Praze, kde během studia strávil 3 měsíce praxí v podniku Broadway farms Ltd., v Kanadě. Tam získal přehled o fungování úspěšných rodinných farem v zahraničí a rovněž se zdokonalil v angličtině.

Své pracovní zkušenosti po studiu začal vojenskou službou, kterou vykonával na ministerstvu obrany jako logistický koordinátor pro zásobování potravinovými produkty.

V letech 2000-2006 zamířil mimo obor, u České školní inspekce se věnoval datovým analýzám a programování. Další léta již spojil s pojišťovnictvím. Svou kariéru v Agra pojišťovně, která se specializuje výhradně na pojišťování zemědělských plodin a hospodářských zvířat, zahájil jako oblastní vedoucí pro východní Čechy a po roce se stal vedoucím její obchodní služby.

Na post ředitele Agra pojišťovny nastoupil 1. listopadu 2009. Do března 2013 navíc vykonával současně funkci obchodního ředitele, kde byl zodpovědný za vedení týmu obchodního oddělení a spolupráci s makléřskými společnostmi.

Má bohaté profesní zkušenosti v oblasti obchodu, komunikace a řízení vztahů. Charakterizuje jej i blízký vztah k zemědělské prvovýrobě, jeho rodiče vlastní na Havlíčkobrodsku farmu s polní výrobou i chovem skotu.

Agra pojišťovna

rozhovor

Zdroj: Agra pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

10.09.2013Pozvánka na setkání se zástupci Agra pojištovny
02.09.2013AGRA: Výstava Země Živitelka 2013 jde do finále
31.07.2013Požár seníku s fotovoltaickými panely u Slaného
06.08.2012Zemědělce na jižní Moravě poškodilo výjimečné sucho
31.07.2012Zemědělské pojištění ve světě – kde a jak ho stát podporuje
30.07.2012Zemědělské pojištění se po mnoha letech stabilizovalo - 2.část

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.