KDO JE KDO » Lidé » Lucie Urválková

Lucie Urválková

27.11.2013, Lidé, UNIQA

Lucie Urválková

Ing. Lucie Urválková studovala finance, management a marketing na Slezské univerzitě v Karviné. Poté pracovala jako auditorka a poradce ve finanční sféře v několika předních poradenských společnostech, mimo jiné v KPMG aDeloitte. Po nástupu do UNIQA a krátkém působení ve funkci finanční manažerky byla v polovině roku 2007 jmenována členkou představenstva společnosti s odpovědností za ekonomický úsek. Je členkou výkonného výboru ekonomické sekce České asociace pojišťoven. Lucie Urválková žije v Praze a má malého syna.

UNIQA

LinkedIn profil

Zdroj: UNIQA

Facebook Twitter

Související články

27.11.2013Martin Žáček povede vedle české i slovenskou UNIQA
30.09.2013UNIQA Rizikové životní pojištění s dividendou v inovované podobě
19.09.2013Proces integrace klientů DIRECTu do UNIQA pojišťovny končí
11.09.2013UNIQA se stala Pojišťovacím inovátorem roku 2013
04.09.2013Pojištění dětí se začíná koncentrovat na závažnější rizika
03.09.2013UNIQA pojišťovna v prvním pololetí zopakovala pětiprocentní růst
24.07.2013UNIQA pojišťovna zabezpečila návrat klientů CK SOLYMAR
10.07.2013UNIQA uzavřela 40 % pojistných případů z povodní

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.