KDO JE KDO » Lidé » Luciano Ciriná

Luciano Ciriná

29.3.2013, Lidé, Česká pojišťovna

Luciano Ciriná

Luciano Ciriná vystřídal ve funkci předsedy představenstva Ladislava Bartoníčka.

Ciriná opustil pozici generálního ředitele Holdingu Generali ve Vídni a jeho funkci převezme dosavadní finanční ředitel Peter Thirring.

Jmenování Ciriná je prvním důležitým krokem k získání plné kontroly nad naším holdingem v regionu střední a východní Evropy, který pro vývojové plány skupiny představuje klíčový trh. Naší snahou je nadále posilovat pozici na trhu a zvyšovat ziskovost," uvedl generální ředitel skupiny Generali Mario Greco.

Zdroj: Česká pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

15.05.2013Generálním ředitelem České pojišťovny se stane Jaroslav Mlynář
15.05.2013Jaroslav Mlynář
01.02.2013Pavel Řehák
24.04.2012Nová rubrika "Očima České" !

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.