KDO JE KDO » Lidé » František Stach

František Stach

10.5.2010, Lidé, oPojištění.cz

František Stach

JUDr. František Stach byl Asociací českých pojišťovacích makléřů zvolen Osobností pojistného trhu. Jde o odborníka, který měl vynikající předpoklady k tomu, aby dělal makléře a založil si vlastní firmu. Dlouhá léta - ještě před rokem 1989 - pracoval v České pojišťovně. Nejprve to bylo na pobočce a do roku 1990 na ředitelství Středočeského kraje. Vystudoval právnickou fakultu a dva postgraduály na Vysoké škole ekonomické, jeden z nich byl z pojistné matematiky. Jako makléř podnikal nejprve na živnostenský list, později založil firmu STACH & S.T., která se časem rozrostla na několik společností pod hlavičkou STACH Group, v Česku i na Slovensku.

Tuto společnost v roce 2006 prodal mezinárodnímu makléři AON.

rozhovor

 

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

14.05.2010Pojišťovna roku 2009

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.