KDO JE KDO » Lidé » Josef Lukášek

Josef Lukášek

1.1.2015, Lidé

Josef Lukášek

Mgr. Josef Lukášek, člen představenstva Allianz pojišťovny a ředitel produktového vývoje a pricingu (CPO)

Josef Lukášek vystudoval MFF UK, obor finanční a pojistné matematiky. Již dvacet let se pohybuje na českém pojistném a penzijním trhu a v roce 2001 zakotvil v Allianz pojišťovně. Od roku 2002 je také předsedou dozorčí rady Allianz penzijní společnosti.

Jeho pracovní kariéra začala v úseku pojistné matematiky, kde prošel mnoha posty a zůstal jí věrný dodnes. Jako člen vedení Allianz je zodpovědný právě za tento resort. Na trhu je znám i svými aktivitami v oblasti Solvency II.

Ve volném čase se věnuje rodině, cestování a rekreačnímu sportu.

LinkedIn profil

Facebook Twitter

Související články

20.01.2015Allianz vstoupila do roku 2015 s novým portálem,který zrychluje a usnadňuje likvidaci škod motoristů
05.02.2015Již 125 let se klienti v nepříjemných životních situacích spoléhají na Allianz
03.02.2015Makléřský obchod v Allianz má na starosti Milan Kříž
06.02.2015Nesprávný způsob přepravy lyží ve střešním boxu ohrožuje všechny účastníky silničního provozu

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.