KDO JE KDO » Lidé » Jitka Chizzola

Jitka Chizzola

1.8.2014, Lidé

Jitka Chizzola

Narodila se v Olomouci. Střední školu ekonomickou absolvovala v Havířově. Na konci sedmdesátých let se přestěhovala do Vídně, kde se prosadila v oblasti obchodu. Pracovala na vedoucích pozicích obchodního či marketingového charakteru ve společnostech Minolta Export, KSV von 1870 Österreich nebo Vossen Frottier G.m.b.H.Österreich.

V roce 1994 se zúčastnila výběrového řízení na pozici CEO společnosti D.A.S. pro Českou republiku. Konkurz vyhrála a na této pozici zůstává dodnes. Mezi její zájmy patří především cestování a pak také sport. Hraje golf, chodí do posilovny, plave.

LinkedIn profil

Facebook Twitter

Související články

04.02.2014Pojišťovnictví v roce 2014: D.A.S
21.05.2012D.A.S.: Pojištění právní ochrany pomůže i zahrádkářům
17.05.2012D.A.S. byla oceněna v anketě Pojišťovna roku 2011
10.04.2012D.A.S. radí, kdy má zaměstnanec nárok na pracovní volno

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.