KDO JE KDO » Lidé » Jiřina Nepalová

Jiřina Nepalová

31.7.2008, Lidé, RENOMIA a.s.

Jiřina Nepalová

Ředitelka a zakladatelka pojišťovací makléřské společnosti RENOMIA a.s.

V pojišťovnictví působí již od roku 1978, kdy začala pracovat v České pojišťovně na úseku likvidace majetkových a odpovědnostních škod. V průběhu více než patnáctileté praxe v pojišťovně postupně získala zkušenosti s pojištěním průmyslových a podnikatelských rizik a stala se vedoucí agentury průmyslových rizik České pojišťovny.

Ředitelkou společnosti RENOMIA je od roku 1993 a pod jejím vedením se tato firma stala největším pojišťovacím makléřem v České republice.

Jiřina Nepalová má bohaté profesní zkušenosti se všemi druhy pojištění stejně tak jako s řízením firmy a vedením lidí.

Je členkou správní rady Nadačního fondu pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví. V r. 2014 získala titul Lady Pro u příležitosti vyhlášení Českých 100 nejlepších, umístila se také v žebříčku ankety Hospodářských novin TOP 25 žen českého byznysu a zároveň v žebříčku padesáti nejvlivnějších žen Česka časopisu Forbes. Obdržela významné ocenění Manažerka odvětví Bankovnictví a pojišťovnictví v rámci soutěže MANAŽER ROKU 2014. Zároveň se také stala jedním z deseti držitelů TOP 10 MANAŽER ROKU.

Od roku 2009 je členkou prezídia Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM). Ve volebním období 2011 – 2013 zastávala pozici předsedkyně Asociace, znovuzvolena do čela AČPM na volební období 2015 – 2017. Za svou klíčovou prioritu v této funkci považuje úkol posílit vnímání profese pojišťovacího makléře jako odborného konzultanta a poradce, který profesionálně hájí zájmy svých klientů.

Za rok 2015 získala ocenění EY Podnikatelka roku za okres Praha.

Zdroj: RENOMIA a.s.

Facebook Twitter

Související články

12.01.2012Nepalová: Budu dělat vše pro zušlechtění oboru makléře
31.07.2008Chceme, aby makléři měli dobré jméno
01.08.2008Chceme, aby makléři měli dobré jméno- díl druhý

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.