KDO JE KDO » Lidé » Jiří Schneller

Jiří Schneller

22.3.2013, Lidé, AEGON

Jiří Schneller

Jiří Schneller má dvanáctiletou zkušenost v pojišťovnictví a také bohaté zkušenosti v mnoha mezinárodních společnostech. Založil a vybudoval pobočku společnosti ACE European Group, kterou jako generální ředitel efektivně řídil téměř 4 roky. Dva roky působil ve společnosti Aviva životní pojišťovna, a.s., také jako generální ředitel. Dříve pracoval v pojišťovnách AIG a AXA. Od září 2012 je generálním ředitelem společnosti AEGON.

"AEGON je dynamická společnost, jejíž produkty a technická řešení patří ke špičce na trhu. Jsem velmi potěšen, že mohu společně s celým týmem pracovat na našem dalším obchodním růstu v České republice a posouvat hranice v oblasti inovace produktů a služeb zákazníkům i obchodním partnerům ještě dále." říká Jiří Schneller.

"Budeme i nadále posilovat pozici na českém trhu a já pevně věřím, že pod vedením pana Schnellera můžeme růst rychle a nabízet širokou škálu produktů, které ještě lépe vyhoví potřebám našich zákazníků" říká Gábor Kepecs, člen představenstva koncernu AEGON N.V., zodpovědný za region střední a východní Evropa (CEE).

Jiří Schneller nahradil ve funkci Andrew Cohena, který v posledních 2 letech společnosti přinesl rozsáhlé globální znalosti a zkušenosti.

AEGON

LinkedIn profil

Zdroj: AEGON

Facebook Twitter

Související články

03.12.2012Aegon nebude nabízet fondy druhého pilíře důchodového spoření
08.02.2012Ušetřete na daních, připomíná svým klientům Aviva

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.