KDO JE KDO » Lidé » Jiří Hosnedl

Jiří Hosnedl

15.1.2016, Lidé

Jiří Hosnedl

Externí redaktor oPojištění.cz

 

po odchodu z Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT, dokončil studia na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem na Fakultě sociálně ekonomické v oboru Ekonomie a management peněžnictví.

Průmyslovým pojištěním se zabývá od roku 2000 a za tu dobu prošel obchodními i manažerskými pozicemi, jak v makléřských společnostech (RENOMIA, RESPECT), tak i v underwritingu pojišťovny (Česká podnikatelská pojišťovna a.s.) V rámci profesní zkušenosti si vyzkoušel i MLM systém OVB Allfinanz CZ.

Po 8 letech u makléřské společnosti RESPECT, kde vybudoval jako ředitel úspěšnou pobočku v Českých Budějovicích, odešel v roce 2013 se svým týmem do vlastní pojišťovací kanceláře. V současné době uplatňuje své zkušenosti jako regionální partner pojišťovacího makléře HELIA & PARTNERS, se kterým ho pojí nejen osobní přátelství, ale i stejný profesní příběh. Toto partnerství přináší oboustranné výhody což dokazuje neustálý růst a desítky spokojených klientů v rámci regionu i celé ČR.

Mezi jeho koníčky dominuje sport. Jako bývalý vrcholový sportovec se nadále aktivně věnuje především sjezdovému lyžování a golfu. Z dalších koníčků je to pak fotografování, rybaření a moderní technologie. 

 

LinkedIn

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.