KDO JE KDO » Lidé » Zdeněk Voharčík

Zdeněk Voharčík

30.10.2014, Lidé, GrECo

Zdeněk Voharčík

Ing. Zdeněk Voharčík se narodil v roce 1951. Vystudoval ČVUT v Praze. V roce 2005 své vzdělání rozšířil osvědčením „certifikovaný makléř”. Během své kariéry působil mj. na obchodním oddělení velvyslanectví SRN v Kolíně nad Rýnem. Od roku 1995 zastává pozici CEO ve společnosti GrECo JLT Czech Republic. V letech 2005-2011 vykonával funkci předsedy Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM). V roce 2015 byl v anketě Pojišťovna roku, oceněn v kategorii Osobnost pojistného trhu.  

Do jeho kompetencí spadá vedení společnosti po odborné stránce.

V současné době je Ing. Zdeněk Voharčík v zasloužené penzi.

rozhovor

LinkedIn profil

Zdroj: GrECo

Facebook Twitter

Související články

25.05.2015Zdeněk Voharčík: Český trh je vyspělý. Pojistíme 99 % všech rizik
06.03.2014Voharčík: V České republice jsme k riziku shovívavější
07.11.2013GrECo následuje své klienty, otevřelo pobočku v Turecku
16.09.2010GrECo jako součást celosvětové makléřské sítě
29.07.2010GrECo expanduje ze střední a východní Evropy do celého světa

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.