KDO JE KDO » Lidé » Vladimír Fuchs

Vladimír Fuchs

8.4.2010, Lidé, DŠ

Vladimír Fuchs
Vladimír Fuchs pracuje v Europ Assistance pracuje od roku 2002. Nejprve na pozici obchodního zástupce, od roku 2005 zastával pozici obchodního ředitele společnosti. V dubnu 2011 byl jmenován generálním ředitelem a jednatelem Europ Assistance s.r.o a v roce 2012 i jednatelem nově vzniklé dceřiné společnosti ČP asistence s.r.o.. Hovoří anglicky, německy, francouzsky. Vladimír Fuchs je členem prezidia České asociace asistenčních společností.

Absolvoval inženýrské studium na VŠFS v Praze (obor Řízení podniku a podnikové finance), manažerské studium MBA na Université Jean Moulin Lyon 3 (IFTG VSE Prague) a manažerské studium Master of Healthcare Administration na Advance institute v Praze.

Před nástupem do Europ Assistance pracoval v obchodním úseku společnosti Berlitz v České republice a strávil také rok ve Švýcarsku v rámci svého angažmá ve švýcarské nejvyšší florbalové soutěži.

Europ Assistance

rozhovor

LinkedIn profil

Zdroj: DŠ

Facebook Twitter

Související články

08.04.2010Strategické odvětví v pojišťovnictví: asistenční služby

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.