KDO JE KDO » Lidé » Petr Marek

Petr Marek

29.9.2010, Lidé, Insia a.s.

Petr Marek

Petr Marek vystudoval přesnou mechaniku a optiku na Českém vysokém učení technickém v Praze. Po studiu pracoval jako projektant strojů na výrobu řízených atmosfér a v roce 1992 byl spoluzakladatelem makléřské společnosti INSIA a.s., kde působí jako předseda představenstva.

Zaměřením Petra Marka jsou zejména informační technologie a jejich využití v rámci rozvoje obchodních modelů.

Mezi jeho koníčky patří cesty do dalekých krajin, fotografie a létání, je držitelem licence soukromého pilota PPL.

LinkedIn profil

Zdroj: Insia a.s.

Facebook Twitter

Související články

04.10.2010Pojišťovny se musí zbavit vlastních obchodníků

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.