KDO JE KDO » Lidé » Martin Diviš

Martin Diviš

9.5.2008, Lidé, Kooperativa

Martin Diviš

Ing. Martin Diviš, MBA

Martin Diviš vystudoval  Západočeskou univerzitu, zaměření management a marketing, kde získal titul Bc., a dále Zemědělskou universitu v Praze (Ing.). V roce 2005 dokončil postgraduální studium  MBA na Prague International Buisness School.  

V roce 1995 začal pracovat v Kooperativě jako tiskový mluvčí. Od roku 1999  byl  zodpovědný za reklamní strategii, sponzoring a PR. Od roku 2001  byl  ředitelem Odboru marketingu a komunikace s odpovědností za všechny marketingové aktivity druhé největší pojišťovny v ČR.

V roce 2005 byl jmenován vrchním ředitelem a členem nejužšího vedení Kooperativy a poté členem představenstva firmy se zodpovědností za pojištění vozidel, marketing, vývoj produktů, spolupráci s asistenčními službami, strategickou spolupráci s Finanční skupinou ČS a likvidaci pojistných událostí. Dne1. listopadu 2006 se stal náměstkem generálního ředitele firmy.

Od března 2013 je prezidentem České asociace pojišťoven, do této doby zde půsoobil jako viceprezident

Ing. Martin Diviš, MBA, je zároveň členem koncernového vedení Vienna Insurance Group . 

Mezi jeho koníčky patří zejména létání – ve volném čase pilotuje menší dopravní letadla a je plně kvalifikovaným obchodním pilotem.

rozhovor

Zdroj: Kooperativa

Facebook Twitter

Související články

06.02.2013Diviš: Pojištění je výhodnou alternativou ke 2.pilíři
08.06.2012Kooperativa ovládla Zlatou korunu
11.05.2011Diviš: Návod na získání prvních cen je jednoduchý
30.03.2010Prezidium ČAP má nového člena
12.05.2009Martin Diviš se stal členem představenstva VIG
09.05.2008Martin Diviš se ujal pozice generálního ředitele Kooperativy

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.