KDO JE KDO » Lidé » Jaroslav Besperát

Jaroslav Besperát

1.2.2013, Lidé, Česká podnikatelská pojišťovna

Jaroslav Besperát

Jaroslav Besperát vystudoval strojní fakultu ČVUT, obor ekonomika a řízení strojírenského podniku. V pojišťovnictví se pohybuje již 20 let, z toho patnáct let působí ve vysokých manažerských pozicích.

Začínal kdysi v Živnostenské pojišťovně, další léta pracoval v IPB pojišťovně a v roce 2002 nastoupil do České podnikatelské pojišťovny do funkce obchodního ředitele, stal se vrchním ředitelem a poté náměstkem generálního ředitele. Předsedou představenstva a generálním ředitelem byl jmenován v březnu 2010.

Svými odbornými znalostmi, obchodním talentem a vyjednávacími schopnostmi si získal uznání mezi vrcholovými manažery v oboru pojišťovnictví. V roce 2013 získal titul Manažer roku v odvětví Bankovnictví, pojišťovnictví a poradenství a obsadil páté místo v celkovém žebříčku nejúspěšnějších manažerů v ČR. V roce 2014 získal v prestižní soutěži Fincentrum Banka roku titul Pojišťovák roku. 

K jeho zálibám patří golf, fotbal, hokej, jízda na kole či plavání.

rozhovor

České podnikatelské pojišťovna

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

30.04.2013Jaroslav Besperát získal prestižní ocenění Manažer roku
01.04.2013Hitparáda osobností 2012
08.02.2013Pojišťovnictví v roce 2013: Česká podnikatelská pojišťovna
06.12.2012Besperát: Nepříznivý vývoj cen nás nutí vrátit se ke kořenům
19.06.2012Besperát: Pojišťovny začnou striktně uplatňovat bonusy a malusy
02.02.2012Hitparáda osobností 2011
26.01.2012ČPP je tahounem trhu povinného ručení
22.08.2011ČPP dosáhla 1 milionu pojištěných vozidel v povinném ručení
16.03.2010Novým generálním ředitelem ČPP bude jmenován Jaroslav Besperát

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.