KDO JE KDO » Lidé » František Čech

František Čech

13.8.2015, Lidé

František Čech

Mgr. František Čech, zakladatel František Čech, advokátní kancelář

 

 

 

 

V roce 2015 založil advokátní kancelář specializující se na pojišťovnictví. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a přes pět let působil v advokátní kanceláři JŠK. Zkušenosti získal také u Clyde & Co v Londýně. Jeho pracovním krédem je vysoká profesionalita a vstřícností ke klientovi. Hovoří plynně anglicky.

Mezi jeho zájmy patří sport, turistika a literatura.  

Facebook Twitter

Související články

05.08.2015EU chystá nové nařízení na ochranu osobních údajů. Jaký bude mít vliv na pojišťovny?

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.