KDO JE KDO » Lidé » Antonín Šenfeld

Antonín Šenfeld

30.1.2010, Lidé

Antonín Šenfeld

Absolvoval Přírodovědeckou Fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor biofyzikální chemie. Svou profesní dráhu zahájil v roce 1998 ve společnosti AVX ve východočeském Lanškrouně. V letech 2000-2006 byl interním auditorem společnosti T-Mobile, kde pracoval na více než 30 lokálních a mezinárodních auditech. Od roku 2006 je ředitelem interního auditu v Komerční pojišťovně, kde se podílel na nastavení systému vnitřních kontrol a na ustanovení Výboru pro audit.

Antonín Šenfeld je předsedou pracovní skupiny interního auditu České asociace pojišťoven, úzce spolupracuje se Českým institutem interních auditorů (ČIIA) v oblasti profesních standardů a certifikace.

Od roku 2012 působí jako Operational Risk Manager ve společnosti AXA.

Antonín Šenfeld je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří tenis, lyžování, turistika a občasné vaření.

LinkedIn profil

Facebook Twitter

Související články

30.01.2010Finanční krize je hozenou rukavicí internímu auditu

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.