KDO JE KDO » Lidé » Andrew Peter Quirke

Andrew Peter Quirke

1.6.2011, Lidé

Andrew Peter Quirke

Andrew Quirke vystudoval bakalářský obor geologie a geofyzika na britské univerzitě v Leicesteru a na univerzitě v Manchesteru absolvoval magisterské studium se specializací na finance a marketing.

Do roku 1991 pracoval Andrew Quirke ve Velké Británii jako Project Manager a Business Development Manager. Cestu do střední Evropy mu otevřela společnost VP Consulting Europe, jejíž pobočku založil v České republice a stal se jejím ředitelem.

V letech 1999-2003 působil jako finanční ředitel ve společnostech Carlife PMP spol. s r.o. a MAI Insurance Brokers s.r.o.

Od roku 2003 do roku 2009 byl Andrew Quirke generálním ředitelem společnosti Carlife PMP spol. s r.o.. Společnost Carlife byla členem skupiny Lifeco Group, kterou založili v roce 1999 investoři z Velké Británie se záměrem nabízet produkty speciálního automobilového připojištění.

V roce 2009 zakoupila 100% majetkových práv skupiny Lifeco Group skupina QBE Group a Andrew Quirke se stal obchodním ředitelem divize Product Protection pro střední Evropu a následně od dubna 2011 do ledna 2012 dočasně zastával funkci generálního ředitele QBE v České republice.

Momentálně působí jako obchodní ředitel Defend Insurance Group.

LinkedIn profil

Facebook Twitter

Související články

16.05.2011Andrew Quirke jmenován generálním ředitelem QBE v České republice

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.