KDO JE KDO » Lidé » Andrew Allan Cohen

Andrew Allan Cohen

14.9.2010, Lidé, Aegon Česká republika

Andrew Allan Cohen

Andrew Cohen pochází z Ameriky a má více než 30tiletou praxi v pojišťovnictví.


V letech 2010 až 2012 působil jako generální ředitel AEGON Česká republika (společnost AEGON Pojišťovna, a.s., a AEGON Penzijní fond, a.s. )

D o vedení AEGON Česká republika přišel po třech letech strávených v Asii, kde pracoval pro společnost ING. Zde působil jako:

  • Šéf regionálních interních distribučních sítí,

  • Viceprezident a ředitel obchodu lokální divize,

  • Projektový manažer pro stabilizaci klientského kmene.

Před svým pobytem v Asii pracoval 5 let ve střední a východní Evropě na pozici viceprezidenta a obchodního ředitele ING.

Pan Cohen mimo jiné působil 14 let v mezinárodní asociaci pojišťovacích a finančních služeb LIMRA a stal se jejím místopředsedou. V průběhu této praxe tak měl příležitost pracovat s více než 150 finančními společnostmi v 35 různých zemích. Svou kariéru zahájil v Americe jako pojišťovací agent a postupně se vypracoval na manažerskou pozici.


Andrew Cohen absolvoval hudební konzervatoř, ale za svou praxi si doplnil vzdělání ve finančním oboru jako certifikovaný finanční poradce a undewriter.

LinkedIn profil

 

Zdroj: Aegon Česká republika

Facebook Twitter

Související články

13.09.2010Generálním ředitelem AEGON Česká republika se stal Andrew Cohen

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.