KDO JE KDO » Jmenování a odchody » VIG RE zajišťovna, a.s. pro střední a východní Evropu

VIG RE zajišťovna, a.s. pro střední a východní Evropu

9.9.2008, Jmenování a odchody, VIG

VIG RE zajišťovna, a.s. pro střední a východní Evropu

Počátkem září zahájila v Praze svou obchodní činnost VIG RE zajišťovna, a.s. V rámci první, ustavující schůze zajišťovny bylo schváleno složení představenstva. Členkami představenstva se staly Eva-Maria Stackl, administrativní ředitelka koncernového zajištění a Mag. Claudia Stransky, která pracuje v Praze v oblasti pojištění průmyslových rizik. Eva-Maria Stackl bude vykonávat funkci Chief Organisation Officer, Mag. Claudia Stransky bude koordinovat zajištění v rámci Vienna Insurance Group.

Předsedou představenstva zajišťovny se stal Dr. Peter Hagen, člen vedení koncernu Vienna Insurance Group, člen představenstva Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group a náměstek generálního ředitele české Kooperativy pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group.

„Naše zajišťovna v Praze je v tomto složení představenstva výborně připravena na zahájení činnosti, v rámci které bude nabízet pojišťovacím společnostem v zemích SVE výjimečná řešení“, řekl s potěšením CEO Vienna Insurance Group Dr. Günter Geyer o rozběhu činnosti VIG RE. „Považujeme se za odborníky na region střední a východní Evropy a chtěli bychom se stát prvním, na koho se naši partneři obrátí v otázkách zajištění v tomto geografickém prostoru,“ řekl s potěšením CEO Vienna Insurance Group o rozběhu činnosti VIG RE.

 

Představenstvo VIG RE má toto složení:

 

Dr. Peter Hagen, předseda představenstva 

Eva-Maria Stackl, členka představenstva 

Mag. Claudia Stransky, členka představenstva

Zdroj: VIG

Facebook Twitter

Související články

15.08.2008VIG RE zajišťovna, a.s. první zajišťovnou licencovanou v ČR
21.08.2008Pojistné VIG ČR v pololetí vzrostlo o sedm procent
20.06.2008VIG smí (s podmínkou) koupit pojišťovací divizi Erste

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.