KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Tomáš Vysoudil členem představenstva Allianz penzijní společnosti

Tomáš Vysoudil členem představenstva Allianz penzijní společnosti

7.8.2013, Jmenování a odchody, Allianz

Tomáš Vysoudil členem představenstva Allianz penzijní společnosti

Na základě rozhodnutí akcionáře a po udělení souhlasu ČNB byl s účinností od 1. srpna 2013 jmenován členem představenstva Allianz penzijní společnosti Tomáš Vysoudil (40). Tímto krokem bylo dokončeno personální propojení představenstev Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti.

Tomáš Vysoudil je odborník na řízení a rozvoj distribučních sítí, jako člen představenstva s odpovědností za obchod působí již rok a půl v Allianz pojišťovně. Je absolventem Univerzity J. A. Komenského a do Allianz pojišťovny nastoupil v roce 2010. 

Představenstvo Allianz penzijní společnosti se tímto krokem personálně propojilo s představenstvem Allianz pojišťovny a v současné době jsou představenstva v obou společnostech čtyřčlenná. Jejich předsedou je Jakub Strnad, jeho členy jsou pak kromě Tomáše Vysoudila také Karel Waisser s odpovědností za provoz a Sonia Slavtcheva s odpovědností za finance, která k 1.7. 2013 nahradila ve funkci finanční ředitelky i na postu člena představenstva v obou společnostech Petra Sosíka.

Allianz penzijní fond

Zdroj: Allianz

Facebook Twitter

Související články

11.07.2013Zhodnocení prostředků účastníků penzijních fondů za rok 2012
30.01.2013Allianz chce získat pro 2. penzijní pilíř penzijní reformy 200 tisíc klientů
01.04.2013Hitparáda osobností 2012
07.02.2012Tomáš Vysoudil se stal členem představenstva Allianz pojišťovny
02.02.2012Hitparáda osobností 2011

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.