KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Tomáš Vaníček náměstkem generálního ředitele Pojišťovny České spořitelny

Tomáš Vaníček náměstkem generálního ředitele Pojišťovny České spořitelny

26.6.2013, Jmenování a odchody, Pojišťovna České spořitelny

Tomáš Vaníček náměstkem generálního ředitele Pojišťovny České spořitelny

Novým náměstkem generálního ředitele Pojišťovny České spořitelny zodpovědného za obchod se od 1. července 2013 stává Tomáš Vaníček. Na postu nahradí stávajícího náměstka Libora Mánka, který bude nově odpovědný za úsek externích sítí.

Tomáš Vaníček přichází do Pojišťovny České spořitelny z České spořitelny, kde dvanáct let působil na různých manažerských pozicích. Naposledy byl odpovědný za řízení a provoz celé pobočkové sítě a podílel se na nastavení nového obchodního modelu spořitelny. V pojišťovně bude od 1. července 2013 zodpovídat za divizi obchodu. Libor Mánek bude od téhož data zastávat pozici ředitele úseku externích sítí.

Tomáš Vaníček má ohromnou zkušenost s prodejem přes pobočkovou síť a přes dvacet let praxe s vedením obchodního týmu,“ vyjmenovává hlavní důvody příchodu nové tváře do společnosti Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „Nástup pana Vaníčka do pojišťovny potvrzuje naše vazby a velmi dobré vztahy s Českou spořitelnou.“

Po mnoha letech fungování ve velkých korporacích chci vyzkoušet menší firmu. To, co umím z bankovnictví, mohu uplatnit i v pojišťovnictví, navíc se naučím lépe chápat, jak pojišťovnictví funguje,“ shrnuje důvod přijetí nové pracovní výzvy Tomáš Vaníček. „Chci navázat na to, co se Pojišťovně České spořitelny dařilo v minulosti, a dostat prodej na ještě lepší úroveň s pomocí moderních technologií a nových distribučních kanálů.“

Ing. Tomáš Vaníček, MBA, vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a Brno Business School & Nottingham Trent University. Svoji kariéru zahájil v roce 1992 v Komerční bance. Od roku 2001 působil v České spořitelně na několika manažerských pozicích, naposledy zodpovídal za řízení a provoz celé pobočkové sítě. Ve volném čase rád sportuje, je ženatý a má tři děti.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Facebook Twitter

Související články

17.06.2013Příčinou pojistného plnění bývá nejčastěji rakovina
13.06.2013Pojišťovna České spořitelny ovládla Zlatou korunu v životním pojištění
23.05.2013Pojišťovna roku 2012: Vítězi jsou Kooperativa, Pojišťovna ČS a ERV
13.05.2013Odkládat část příjmů pro zajištění penze je naprostou  nutností

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.