KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Tomáš Vaníček  členem představenstva Pojišťovny České spořitelny  

Tomáš Vaníček  členem představenstva Pojišťovny České spořitelny  

25.10.2013, Jmenování a odchody, PČS

Tomáš Vaníček  členem představenstva Pojišťovny České spořitelny

Novým členem představenstva Pojišťovny České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group se od 25. října 2013 stává Tomáš Vaníček (45), který dosud zastává pozici náměstka generálního ředitele zodpovědného za divizi obchodu. Nahradí tak dosavadního člena představenstva, Libora Mánka (49), který zůstane i nadále členem rozšířeného představenstva s odpovědností za úsek externích sítí.

Ing. Tomáš Vaníček, MBA po studiu Vysoké školy ekonomické v Praze absolvoval postgraduální studium bankovnictví na Oklahomské universitě, titul MBA získal studiem Brno Business School & Nottingham Trent University.

Ve finančním sektoru se pohybuje již od roku 1992. Svoji kariéru v oblasti bankovnictví zahájil v Komerční bance, během osmiletého působení se postupně vypracoval na pozici ředitele divize přímého bankovnictví. Od roku 2011 působil v České spořitelně na několika manažerských postech. Naposledy měl na starosti řízení a provoz celé pobočkové sítě a podílel se na nastavení nového obchodního modelu spořitelny.

Od 1. července 2013 působí v Pojišťovně České spořitelny na pozici náměstka generálního ředitele zodpovědného za divizi obchodu.

Ve volném čase rád sportuje, v zimě lyžuje a hraje squash, přes léto jezdí na in-line bruslích. Je ženatý a má tři děti.

PČS

Zdroj: PČS

Facebook Twitter

Související články

15.10.2013PČS rozšířila informace o pojistce v aplikaci SERVIS 24
30.09.2013Počet smrtelných nehod o prázdninách klesl o pět procent
31.07.2013Výrazně stoupá riziko úrazu na dovolené
10.07.2013Rakovinou prsu trpí ženy nejčastěji na Karvinsku
17.06.2013Příčinou pojistného plnění bývá nejčastěji rakovina
13.05.2013Odkládat část příjmů pro zajištění penze je naprostou  nutností

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.