KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Šachy na předních postech pojišťoven, Tomáš Vysoudil přešel z Allianz do ČP

Šachy na předních postech pojišťoven, Tomáš Vysoudil přešel z Allianz do ČP

3.6.2015, Jmenování a odchody, oPojištění.cz

Šachy na předních postech pojišťoven, Tomáš Vysoudil přešel z Allianz do ČP

Před pár měsíci jsme vás informovali o jmenování nového ředitele distribuce obchodu v Allianz, kterým se stal Petr Hrbáček. Nahradil tak post Tomáše Vysoudila, jenž přešel po pětiletém působení v Allianz do České pojišťovny, kde byl jmenován obchodním ředitelem.

Tomáš Vysoudil se tak vrátil zpět do České pojišťovny, kde předtím pracoval 16 let. V Allianz byl nejen členem představenstva Allianz, ale od roku 2013 i Allianz penzijní společnosti. 

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

14.05.2015Letošní šachy v nejvyšších křeslech českých pojišťoven
23.08.2014Tomáš Vysoudil
07.08.2013Tomáš Vysoudil členem představenstva Allianz penzijní společnosti
07.02.2012Tomáš Vysoudil se stal členem představenstva Allianz pojišťovny
28.06.2011Obchodním ředitelem Allianz pojišťovny se stal Tomáš Vysoudil

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.