KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Petra Fenclová

Petra Fenclová

2.4.2012, Jmenování a odchody, INSIA

Petra Fenclová

Petra Fenclová se stala výkonnou ředitelkou společnosti INSIA a.s., největší české a slovenské sítě pojišťovacích makléřů.

Do společnosti nastoupila před šesti lety na pozici makléř firemního pojištění a právník. Postupně se více zaměřila na právní záležitosti související s vnitřním chodem společnosti, podporu a rozvoj sítě partnerů v Čechách i na Slovensku zejména v oblasti právního poradenství. V červenci 2008 se stala předsedkyní dozorčí rady společnosti a s účinností od 1. dubna 2012 byla jmenována výkonnou ředitelkou INSIA a.s. se zodpovědností za zajištění a vedení provozních záležitostí společnosti, interpersonálních vztahů a interní komunikace.

Petra je rovněž členem týmu, který se spolu s největším světovým pojišťovacím makléřem Marsh podílí na rozvoji a expanzi sítě INSIA na zahraniční trhy.

INSIA

LinkedIn profil

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

30.01.2012INSIA: Jaký bude nadcházející rok 2012?
16.01.2012INSIA a.s. hlásí meziroční nárůst počtu členů o 60 %

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.