KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Patrick Mahieu povýšen do pozice výkonného ředitele East Zone, EMEA v rámci pojišťovny AIG

Patrick Mahieu povýšen do pozice výkonného ředitele East Zone, EMEA v rámci pojišťovny AIG

23.6.2015, Jmenování a odchody, AIG

Patrick Mahieu povýšen do pozice výkonného ředitele East Zone, EMEA v rámci pojišťovny AIG

Generální ředitel AIG Europe Limited, organizační složka pro Českou republiku, Patrick Mahieu, byl povýšen do nové pozice v rámci pojišťovny AIG Europe Limited. Nově bude zastávat pozici výkonného ředitele pro země střední a východní Evropy, tzv. East Zone, EMEA. Pozici generálního ředitele v České republice bude Patrick Mahieu vykonávat i nadále.

Na pozici výkonného ředitele bude mít Patrick na starosti realizaci a rozvoj strategických priorit pojišťovny AIG v jednotlivých zemích ve střední a východní Evropě, kam spadají pobočky AIG v České republice, na Slovensku, v Polsku, Bulharsku, Maďarsku, Rusku, Turecku, Slovensku, Kazachstánu, Rumunsku a na Ukrajině.

Patrick Mahieu pracuje v pojišťovně AIG od roku 2000 a působil v několika evropských zemích na pozicích s rostoucí odpovědností. Od roku 2011 působí jako generální ředitel AIG pro Českou republiku. Od roku 2014 působil současně jako šéf obchodu pro země v rámci East Zone.

Patrick Mahieu je ženatý a má dvě dcery. Ve volné čase se věnuje jízdě na kole a cestování.

Zdroj: AIG

Facebook Twitter

Související články

28.07.2011Novým generálním ředitelem pojišťovny AIG se stal Patrick Mahieu
12.03.2015O pojištění únosu s odborníkem AIG pojišťovny
13.01.2015Zdeněk Prchlík se stal obchodním ředitelem AIG Europe Limited
02.12.2014Průzkum AIG: roste počet makléřů, kteří by pojišťovnu doporučili
05.08.2014AIG vykázala za druhé čtvrtletí 2014 čistý zisk ve výši 3,1 miliardy dolarů  
23.06.2014Erik Macalík je novým obchodním ředitelem AIG

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.