KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Patrick Mahieu povýšen do pozice výkonného ředitele East Zone, EMEA v rámci pojišťovny AIG

Patrick Mahieu povýšen do pozice výkonného ředitele East Zone, EMEA v rámci pojišťovny AIG

23.6.2015, Jmenování a odchody, AIG

Patrick Mahieu povýšen do pozice výkonného ředitele East Zone, EMEA v rámci pojišťovny AIG

Generální ředitel AIG Europe Limited, organizační složka pro Českou republiku, Patrick Mahieu, byl povýšen do nové pozice v rámci pojišťovny AIG Europe Limited. Nově bude zastávat pozici výkonného ředitele pro země střední a východní Evropy, tzv. East Zone, EMEA. Pozici generálního ředitele v České republice bude Patrick Mahieu vykonávat i nadále.

Na pozici výkonného ředitele bude mít Patrick na starosti realizaci a rozvoj strategických priorit pojišťovny AIG v jednotlivých zemích ve střední a východní Evropě, kam spadají pobočky AIG v České republice, na Slovensku, v Polsku, Bulharsku, Maďarsku, Rusku, Turecku, Slovensku, Kazachstánu, Rumunsku a na Ukrajině.

Patrick Mahieu pracuje v pojišťovně AIG od roku 2000 a působil v několika evropských zemích na pozicích s rostoucí odpovědností. Od roku 2011 působí jako generální ředitel AIG pro Českou republiku. Od roku 2014 působil současně jako šéf obchodu pro země v rámci East Zone.

Patrick Mahieu je ženatý a má dvě dcery. Ve volné čase se věnuje jízdě na kole a cestování.

Zdroj: AIG

Facebook Twitter

Související články

28.07.2011Novým generálním ředitelem pojišťovny AIG se stal Patrick Mahieu
12.03.2015O pojištění únosu s odborníkem AIG pojišťovny
13.01.2015Zdeněk Prchlík se stal obchodním ředitelem AIG Europe Limited
02.12.2014Průzkum AIG: roste počet makléřů, kteří by pojišťovnu doporučili
05.08.2014AIG vykázala za druhé čtvrtletí 2014 čistý zisk ve výši 3,1 miliardy dolarů  
23.06.2014Erik Macalík je novým obchodním ředitelem AIG

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.