KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Novým šéfem ČPP se stane Ing. Jaroslav Besperát

Novým šéfem ČPP se stane Ing. Jaroslav Besperát

4.2.2010, Jmenování a odchody, DŠ

Novým šéfem ČPP se stane Ing. Jaroslav Besperát

Novým šéfem České podnikatelské pojišťovny se stane Ing. Jaroslav Besperát, který je členem představensta a v současnosti působí jako náměstek generálního ředitele.

Podle informací oPojištění. cz o jeho jmenování rozhodne dozorčí rada VIG v březnu.

Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. ČPP předepsala v roce 2008 pojistné v celkové hodnotě 5,4 mld. Kč. Zisk společnosti před zdaněním dosáhl výše 374 mil. Kč. Česká podnikatelská pojišťovna je součástí jedné z největších pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

 

Share/Bookmark

Zdroj: DŠ

Facebook Twitter

Související články

04.02.2010Šéfem pojišťovny Allianz se stane Jakub Strnad z ČPP
25.01.2010ČPP: daňová potvrzení k životnímu pojištění na 100 milionů
26.01.2010VIG ČR loni s předepsaným pojistným 1,67 miliardy eur
01.12.2009ČPP nabízí novou internetovou službu MojeČPP
01.10.2009Českou podnikatelskou pojišťovnu nově zastupuje EURO RSCG
01.09.2009ČPP překonala hranici 900 000 pojištěných vozidel

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.