KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Novým generálním ředitelem pojišťovny AIG se stal Patrick Mahieu

Novým generálním ředitelem pojišťovny AIG se stal Patrick Mahieu

28.7.2011, Jmenování a odchody, AIG

Novým generálním ředitelem pojišťovny AIG se stal Patrick Mahieu

Patrick Mahieu byl jmenován novým generálním ředitelem české pobočky pojišťovny AIG Europe Limited, organizační složka pro Českou republiku (dříve CHARTIS)  zastoupení jedné z největších světových pojištoven, od 1. srpna 2011.

Patrick nahradí ve funkci stávajícího generálního ředitele Paride Della Rosa, který byl jmenován generálním ředitelem AIG v Argentině.

Patrick pracuje v pojišťovně AIG od roku 2000, na pozicích ředitele úrazového a cestovního pojištění v Beneluxu, ředitele distribuce pro Evropu a obchodního ředitele úrazového a cestovního pojištění pro Evropu. V posledním roce zastával pozici výkonného ředitele pro severní Evropu se sídlem v Londýně. 

AIG

LinkedIn profil

 

Zdroj: AIG

Facebook Twitter

Související články

29.07.2013FSB zveřejnil globálně důležité pojišťovny
24.07.2013Kyberútoky nejsou sci-fi. Hackeři ovládli i Česko  
10.07.2013AIG je vedoucím pojistitelem havarovaného letadla
22.05.2013AIG přináší na český trh první pojištění kybernetických rizik

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.