KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Mario Freis bude nový CEO OVB Holding AG

Mario Freis bude nový CEO OVB Holding AG

22.3.2016, Jmenování a odchody, OVB Allfinanz

Mario Freis bude nový CEO OVB Holding AG

Čtyřicetiletý Mario Freis současný CSO OVB Holdingu, byl dozorčí radou jmenován na pozici Chief Executive Officer (CEO) evropského holdingu působícího ve finančním poradenství. 

Dosavadní CEO Michael Rentmeister odstoupil s okamžitou účinností z funkce a k 31. březnu 2016 odchází na základě vzájemné dohody z holdingu OVB. Během svého čtyřletého působení jako CEO významně přispěl k rozvoji společnosti.

Mario Freis, který působí v OVB od roku 1995, patří od ledna 2010 k představenstvu OVB Holding AG. Nejprve byl zodpovědný za obchod a produktový management na trzích mimo Německo, v polovině roku 2014 převzal v celé Evropě zodpovědnost za obchod, vzdělávání a produktový management.

Mario Freis přispěl významnou měrou k budování a růstu evropských zemských společností. V dubnu 2015 převzal jako člen představenstva OVB Německo ještě i operativní zodpovědnost za obchod na německém trhu. Jako zastupující CEO byl dozorčí radou jmenován dlouholetý Chief Financial Officer (CFO) Oskar Heitz (62). Ten se významně podílel na vstupu společnosti v polovině roku 2006 na burzu.

Zdroj: OVB Allfinanz

Facebook Twitter

Související články

16.03.2016Vyjádření OVB k 5 milionové pokutě: „Šlo o pochybení jednotlivců“
14.03.2016ČNB pokutuje OVB Allfinanz za klamavé obchodní praktiky částkou 5 milionů korun
29.10.2015Generální ředitel OVB o regulaci provizí
19.06.2013Společnost OVB dostala dvoumiliónovou pokutu od ČNB
30.07.2009Poradenskou společnost OVB opustila část dealerů

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.