KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Management společnost INSIA posílí nový obchodní ředitel

Management společnost INSIA posílí nový obchodní ředitel

22.6.2015, Jmenování a odchody, INSIA a.s.

Management společnost INSIA posílí nový obchodní ředitel

Rozvoj vztahů a posílení spolupráce s finančními institucemi jsou od 1. června hlavními úkoly nového obchodního ředitele společnosti INSIA a.s., Františka Hudáka.

 

1.června 2015 nastoupil do funkce šéfa obchodu František Hudák (41). S jeho více jak 14 letou praxí v oblasti finančních služeb, bude mít na starost především posílení spolupráce a rozvoj vztahů s finančními institucemi, péči v oblasti vylepšování servisu a konkurenčních výhod členům sítě INSIA.

Osobní motto:

„Když máme důvod, způsob najdeme..."

 

František Hudák začínal svou profesní dráhu v roce 2000 u společnosti Santander Consumer Finance, a. s. na pozici vedoucího oddělení financování spotřebního zboží a hotovostních půjček, kde byl zodpovědný především za budování sítě regi­onálních obchodních zástupců. Po pěti letech byl povýšen na pozici ředitele odboru financování spotřebitelských úvěrů, zodpovědného za strategickou tvorbu nových produktů a jednání s klíčovými partnery. Pět let po svém nástupu do Santander Consumer Finance, a. s. společnost opustil a dva roky působil ve stejné oblasti u skupiny Societe Generale, kde rozvíjel strategickou spolupráci s klíčovými partnery. Od roku 2008 byl vedoucím oddělení MLM ve společnosti Allianz pojišťovna, a.s. Zde vedl tým, který byl zodpovědný za spolupráci s obchodními partnery z oblasti finančního poradenství, mimo jiné s OVB Allfinanz, a.s.

František Hudák je ženatý, má dvě děti a mezi jeho zájmy patří turistika, speleoturistika, psychologie a pěstování bonsají.

Zdroj: INSIA a.s.

Facebook Twitter

Související články

17.04.2015Partneři INSIA slavili 10 let spolupráce
10.12.2014INSIA naděluje svým makléřům další technologickou „vychytávku“!
18.11.2014Certifikované kanceláře INSIA – záruka kvality pro klienty
21.07.2014Za 4 roky silným partnerem sítě INSIA
30.06.2014S INSIA máte kontakty na pojišťovny vždy po ruce

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.