KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Kateřina Lhotská opouští Ness Czech

Kateřina Lhotská opouští Ness Czech

5.6.2013, Jmenování a odchody, DŠ

Kateřina Lhotská opouští Ness Czech

Kateřina Lhotská opouští k 30. červnu. 2013 společnost Ness Czech s.r.o. Iniciátorem této změny byla jmenovaná společnost. Kateřina Lhotská v ní působila jako Insurance Competence Expert, když zastřešovala odborně celou oblast pojišťovnictví.

Veřejnosti je Kateřina Lhotská známá především díky svým pravidelným analýzám pojistného trhu. Velmi často publikuje články na aktuální témata z oboru pojišťovnictví a svoje názory a postřehy mnohokrát prezentovala i na odborných konferencích a seminářích. V poslední době zaujala i svými přesnými odhadybudoucího vývoje a dění na pojistném trhu. Na našem webu doslova zdomácněla.

(Pozn. red.: Že by právě proto byla pro Ness Czech „nadbytečná“? Že by nikdo nechtěl slyšet pravdu?)DŠ

Zdroj: DŠ

Facebook Twitter

Související články

14.05.2013Nový občanský zákoník: Mnoho otazníků, málo odpovědí
22.04.2013Čeká pojišťovny návrat ke kořenům?
18.04.2013Vývoj slovenského pojistného trhu
07.03.2013Rok 2012 – očekávání a realita
05.04.2013Téma: Postavení pojišťoven v roce 2012

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.