KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Jan Štok byl jmenován výkonným ředitelem MAI CEE

Jan Štok byl jmenován výkonným ředitelem MAI CEE

15.10.2015, Jmenování a odchody, MAI CEE Insurance Brokers

Jan Štok byl jmenován výkonným ředitelem MAI CEE

Nezávislý pojišťovací makléř MAI Central and Eastern Europe Ltd (MAI CEE) dnes jmenoval Jana Štoka svým novým výkonným ředitelem. Jan Štok dosud působil v pozici ředitele MAI INSURANCE BROKERS pro Českou republiku.

 

Jan Štok ve funkci nahrazuje Jeffrey Mannerse, jehož odchod z MAI CEE se plánoval od počátku roku. „Chtěl bych tímto poděkovat Jeffreymu za jeho dlouholetou práci pro MAI a přeji mu do budoucna mnoho úspěchů a hodně štěstí.” Jeffrey Manners uvedl: „Plánovaným příchodem nových investorů do MAI jsem splnil svůj mandát a rád bych si nyní odpočinul a věnoval se svým dalším zájmům. MAI opouštím s vědomím, že jej přenechávám v dobrých rukou.“

Od svého nástupu do MAI CEE v roce 2002 Jan Štok úspěšně řídí projekty MAI CEE v oblasti likvidace pojistných událostí a je rovněž zodpovědný za vedení poboček v České republice a na Slovensku. Posledních sedm let je rovněž členem vedení MAI CEE. Jan Štok vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Titul MBA získal na DePaul University, Chicago. Svou kariéru zahájil v České exportní bance v roce 1998 a poté pracoval pro specializovaného makléře TR Structured Finance. Mezi jeho koníčky patří sport a hudba. Jan Štok je rovněž členem prezidia Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM).

Nově jmenovaný ředitel uvedl, že jeho prvořadým cílem je dokončit proces změny investorů. Mezi své hlavní dlouhodobé cíle ve funkci považuje posílení pozice MAI CEE a to jak rozvojem stávajících poboček, tak i expanzí do dalších zemí a posílení pozice MAI jako lídra mezi nezávislými pojistnými makléři tohoto regionu.

Společnost MAI CEE zahájila svou činnost v roce 1991 v Budapešti. Expanzí do dalších zemí se postupně stala lídrem mezi nezávislými pojistnými makléři poskytující služby ve 29 zemích regionu střední a východní Evropy a střední Asie.

Zdroj: MAI CEE Insurance Brokers

Facebook Twitter


Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.