KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Jan Kovačič je novým Chief Operating Officerem v KUPEG

Jan Kovačič je novým Chief Operating Officerem v KUPEG

14.3.2016, Jmenování a odchody, KUPEG

Jan Kovačič je novým Chief Operating Officerem v KUPEG

Jan Kovačič má rozsáhlé zkušenosti v oblasti řízení úvěrových rizik a úvěrové analýzy, které získal v průběhu mnohaleté kariéry především v bankovním sektoru.

Do února 2016 působil v portfolio managementu Československé obchodní banky a předtím na různých pozicích spojených s řízením úvěrových rizik v ING Bank, Raiffeisenbank a Sberbank. Absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obory Účetnictví a finanční řízení podniku a Mezinárodní vztahy. Je také držitelem magisterského titulu z francouzského FORCOMEX v Roubaix.

Ve společnosti KUPEG zodpovídá Jan Kovačič za oddělení Underwritingu a Likvidace a vymáhání a má také na starosti risk management. Ve funkci nahradí Petra Hermana, který se ke konci února rozhodl vzdát své funkce. Petr Herman v KUPEGu působil od roku 2011 jako ředitel underwritingu, od roku 2012 na pozici člena představenstva a COO.

Zdroj: KUPEG

Facebook Twitter

Související články

04.02.2016Šéfem Marketingu & CRM v Allianz se stal Michal Seifert
13.04.2015Josef Lukášek se stal členem představenstva Allianz pojišťovny
20.03.2015Novým ředitelem distribuce obchodu v Allianz se stal Petr Hrbáček
05.03.2015Novým ředitelem individuálního a leasingového autopojištění Allianz se stal Karel Platl
22.01.2015Regina Ovesny-Straka se stala předsedkyní Slovenské asociace pojišťoven
13.01.2015Zdeněk Prchlík se stal obchodním ředitelem AIG Europe Limited

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.