KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Interní obchodní síť pojišťovny MetLife řídí nově Martin Odvárko

Interní obchodní síť pojišťovny MetLife řídí nově Martin Odvárko

2.5.2016, Jmenování a odchody, MetLife

Interní obchodní síť pojišťovny MetLife řídí nově Martin Odvárko

Pojišťovna MetLife má nového ředitele interní obchodní sítě. Od 1. dubna se jím stal Martin Odvárko (46). Ze své pozice bude zodpovídat za řízení interní sítě pojišťovny a za její rozvoj.

 

Martin Odvárko dosud v MetLife působil na pozici ředitele pro rozvoj interní sítě. Do pojišťovny přešel ze společnosti Eismann ČR, kde působil deset let jako Managing Director. „Interní síť je naším klíčovým prodejním kanálem, který chceme i do budoucna dále efektivně rozvíjet. V současnosti naše síť čítá dvě desítky agentur a více než 500 poradců. Mým hlavním cílem je vytvořit dlouhodobý a konkurenceschopný plán rozvoje a postupně ho naplňovat,“ říká Martin Odvárko.

V předchozích letech Martin Odvárko působil na různých postech mimo jiné ve společnostech McDonald´s nebo Eurotel. Vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a absolvoval postgraduální studium na Manchester Metropolitan University ve Velké Británii. Hovoří plynně anglicky a německy a aktivně se věnuje sportu, zejména fotbalu, volejbalu a hokeji.  

Zdroj: MetLife

Facebook Twitter

Související články

29.04.2016Jaké finty vymysleli klienti, aby v 1Q oklamali pojišťovny?
28.04.2016Pojistný trh roste díky havarijnímu pojištění
28.04.2016František Bostl se stává ředitelem investic v Chytrém Honzovi
27.04.2016Pojišťovna Prudential hraje na city a daří se jí to
27.04.2016Pojišťovna VZP navýšila základní kapitál na 291 milionů korun
27.04.2016FinTV bude online vysílat přednášky z Broker Kongresu 2016

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.