KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Vladimíra Ondráková je novou předsedkyní představenstva HVP

Vladimíra Ondráková je novou předsedkyní představenstva HVP

30.4.2014, Jmenování a odchody, HVP

Vladimíra Ondráková je novou předsedkyní představenstva HVP

Novou předsedkyní představenstva Hasičské vzájemné pojišťovny je od února letošního roku Ing. Vladimíra Ondráková. Tuto novou funkci bude vykonávat společně s dosavadní pozicí obchodní ředitelky HVP, a.s.

Vladimíra Ondráková pracuje pro Hasičskou vzájemnou pojišťovnu více než 17 let. Během svého působení zde získala bohaté zkušenosti především na obchodních pozicích spolu s odbornými znalostmi z oblasti  pojistné analytiky a produktového managementu.

V Hasičské vzájemné pojišťovně začínala jako vedoucí oddělení pojištění občanů, poté pokračovala na pozicích odborný analytik specialista a ředitelka neživotního pojišťení. Od roku 2006 byla jmenována ředitelkou pobočky Praha, a od roku 2011 působí jako obchodní ředitelka pojišťovny.

„Pro rok 2014 jsme si v HVP stanovili za cíl navázat na vynikající výsledky z minulého roku, kdy se nám podařilo dosáhnout navýšení meziročního růstu o 10%. Chtěli bychom dosáhnout stejného výsledku a pokud možno ho překonat.“ říká Vladimíra Ondráková a dodává:

„Chceme aby naše produkty pružně reagovaly na požadavky pojistného trhu, a proto budeme dále rozvíjet a zdokonalovat náš systém pravidelného monitoringu trhu. Je velmi důležité, abychom byly schopni rozpoznat změny a včas inovovat naše pojistné produkty. Konkrétně bychom se rádi soustředili na občanské pojištění  a autopojištění tak,  aby jako produkt zůstalo i nadále plně konkurence schopné.

Velkou péči chceme věnovat také našemu stabilnímu a početnému pojistnému  kmenu v oblasti pojištění staveb, domácností a odpovědnosti obyvatel venkova, našim tradičním klientům.“

Hasičská vzájemná pojišťovna

Zdroj: HVP

Facebook Twitter

Související články

30.04.2014Vladimíra Ondráková je novou předsedkyní představenstva HVP
30.12.2012ANALÝZA: Srovnání českého a slovenského pojistného trhu - 4.díl
30.07.2012Zemědělské pojištění se po mnoha letech stabilizovalo - 2.část
19.07.2012Tabulky malých pojišťoven - poslední díl našeho seriálu
29.05.2012Lesy lze pojistit, pomůže to s náklady na znovuosázení
23.02.2012Malé pojišťovny -  již 13. díl  seriálu o pojišťovacích tabulkách

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.