KDO JE KDO » Jmenování a odchody » Generální ředitel Radek Žďárecký končí ve Slavia pojišťovně. Nahradí ho Karel Waisser

Generální ředitel Radek Žďárecký končí ve Slavia pojišťovně. Nahradí ho Karel Waisser

15.3.2016, Jmenování a odchody, oPojištění.cz

Generální ředitel Radek Žďárecký končí ve Slavia pojišťovně. Nahradí ho Karel Waisser

Karel Waisser se stal novým generálním ředitelem Slavia pojišťovny. Do funkce nastoupil dnes 15. března. Jeho hlavním úkolem bude pokračovat v dalším rozvoji „ryze české pojišťovny“ a její filozofie moderního přístupu k tradičním hodnotám.  

Karel Waisser do Slavia pojišťovny přichází z poradenské společnosti Endovia, kde zastával funkci ředitele pro finanční služby. Předchozí profesní zkušenosti získal také během svého dvacetiletého působení v Allianz pojišťovně. Zde začínal jako matematik v úseku životního pojištění, následně pracoval na několika dalších pozicích, včetně čtyřletého působení v mateřském holdingu v Německu. Poslední 3 roky zastával funkci člena představenstva. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu UK.

Waisser_Karel_Allianz_1

V pozici generálního ředitele Karel Waisser vystřídal Radka Žďáreckého, který se po takřka desetiletém působení ve vedení společnosti rozhodl změnit obor svého působení.

Radek_Zdarecky_generalni_reditel_Slavia_pojistovny

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter


Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.